Wodorowe oczyszczanie twarzy Zelów, Bełchatów, Piotrków - Mark-Medic

Przejdź do treści
ZABIEGI NA TWARZ I SZYJĘ
HYDROFACIAL - uniwersalne urządzenie do intensywnej pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Współczesna kosmetologia oferuje rozwiązania na praktycznie każdy problem skórny. Producenci kremów obiecują szybkie i widoczne efekty, jednak te nie zawsze nas satysfakcjonują.

Dlaczego tak jest ? W wielu przypadkach problem tkwi w nieprawidłowej pielęgnacji skóry, przez co substancje aktywne kosmetyków nie są wchłaniane w wystarczający sposób. Stosowane w naszym gabinecie urządzenie HYDROFACIAL usuwa martwy naskórek, relaksuje skórę i umożliwia wprowadzenie kosmetyków w głębsze warstwy, dzięki czemu efekty są znacznie bardziej widoczne, a skóra staje się piękniejsza. Głowica generująca fale radiowe indukuje regenerację skóry właściwej. Dzięki HYDROFACIAL spłycają się drobne zmarszczki, zwężają pory, zmniejsza się przetłuszczanie cery i trądzik. Skóra sucha staje się świeża i nawilżona. Skóra wiotka napina się, odejmując lat.

Przede wszystkim jednak urządzenie HYDROFACIAL oferuje dogłębne oczyszczanie skóry dzięki właściwościom wodoru. Oczyszczanie wodorowe to przełomowe osiągnięcie w kosmetologii estetycznej- cząsteczki aktywnego wodoru dostarczane są do bardzo głębokich warstw skóry, oczyszczając ją na poziomie komórek, czego nie osiągnie się nawet stosując najdroższe kosmetyki.
WSKAZANIA:

  • Pierwsze i średnio nasilone oznaki starzenia (przy głębokich zmarszczkach osiąga się częściowe spłycenie, zalecany jest zabieg przy użyciu toksyny botulinowej)
  • Skóra sucha i zmęczona
  • Skóra tłusta i trądzikowa, porowata
  • Wiotkość skóry (szczególnie w okolicach oczu oraz tzw. chomiki, czyli opadające policzki)
  • Drobne blizny potrądzikowe
  • Utrzymanie skóry w dobrej kondycji
Oczyszczanie i pielęgnacja skóry twarzy
Oczyszczanie i pielęgnacja skóry twarzy przy pomocy nowoczesnego kombajnu kosmetycznego umożliwiającego przeprowadzenie bardzo skutecznego zabiegu przy użyciu 6 głowic z wykorzystaniem właściwości wodoru.  Oczyszczanie wodorowe to przełomowe osiągnięcie w medycynie estetycznej , cząsteczki aktywnego wodoru dostarczane są do bardzo głębokich warstw skóry oczyszczając ją na poziomie komórek.

Zakres zabiegów :
››  zmniejszenie  porów  , zmarszczki , trądzik i przetłuszczanie,
››  sucha skóra, usuwanie martwego naskórka, matowa skóra

Kombajn kosmetyczny

Oczyszczanie wodorowe

Głowice

zabiegi na twarz i szyję Aleksandrów Łódzki
Wróć do spisu treści