Medycyna Estetyczna redukcja zmarszczek Szklarska Poręba - ESTETICO

Przejdź do treści
Zespół
Marta Łapaj
lekarz stomatolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Stomatologii oraz podyplomowe studia w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.
Na bieżąco biorę udział w licznych kursach i szkoleniach praktycznych, co pozwala mi na ciągłe podnoszenie swojej wiedzy i doświadczenia.
Specjalizuję się w nieinwazyjnych metodach korekty, modelowania i biorewitalizacji twarzy. Metody leczenia oraz zabiegi dobieram indywidualnie do każdego pacjenta , aby uzyskać ich najlepszą skuteczność przy zachowaniu najwyższych wymogów bezpieczeństwa.
Elżbieta Pierzynowska
lekarz stomatolog, stomatologia estetyczna

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w 1999 roku. Wieloletni pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni członek międzynarodowych organizacji stomatologicznych i uczestnik licznych konferencji międzynarodowych, miedzy innymi w Australii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.

Specjalizuje się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i nowoczesnej protetyce, tej najbardziej zaawansowanej. W oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, w praktyce swojej przeprowadza skomplikowane rekonstrukcje utraconego zwarcia. Bazując na wieloletnim doświadczeniu własnych jak również na osiągnięciach różnych dziedzin stomatologii, w odzyskaniu pięknego, a przy tym naturalnego uśmiechu, jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. A narzędzi do dyspozycji ma wiele, począwszy od prostego zabiegu wybielania zębów, który to już przynosi spektakularny efekt rozjaśnienia uśmiechu. W przypadku zębów mocno przebarwionych, o trudnych kolorach własnych, ucieka się do licówek porcelanowych, których technika wykonania polega na naklejaniu na powierzchnię zęba cienkich porcelanowych płatków. W ostateczności, w przypadku zębów bardzo zniszczonych, silnie przebarwionych lub martwych, w celu osiągnięcia wysokiego poziomu estetki, wykonuje korony pełnoceramiczne lub korony na bazie tlenku cyrkonu.
Oleg Fedorenko
Lek. stom.spec. II stopnia

  • stomatologia zachowawcza
  • implantacja
  • protetyka stomatologiczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • endodoncja
stomatolog ESTETICO
fizjoterapia masaż ESTETICO
Danuta Fedorenko
Fizoterapia, masaż

  • fizjoterapia
  • masaż
Magdalena Deja ESTETICO
Magdalena Deja
Certyfikowana Linergistka,

Absolwentka szkoły kosmetycznej, Pasjonatka na medycznym kierunku masażu dotyczącym anatomii człowieka.
Powiązana z Atelier Urody Anna Poźniak w Zielonej Górze, gdzie przygotowuję się do mistrzostwa Microblading & PMU World Association. Właścicielka i założycielka marki Beautoholic Magic. Pracuję na najwyższej jakości produktach i maszynach, aby efekt zabiegu był jak najbardziej zadowalający. Holistyczne podejście oraz wysoka świadomość, pozwoli Ci poczuć się permanentnie wyjątkowo, chwilę spędzone w gabinecie nie tylko poprawią wygląd ale też samopoczucie.
W gabinecie szczególnie dbamy o higienę i bezpieczeństwo włącznie z dezynfekcją i sterylizacją.

ESTETICO SZKLARSKA PORĘBA

Stomatologia i medycyna estetyczna ESTETICO w Szklarskiej Porębie.
Stomatologia estetyczna, w tym: rekonstrukcja uśmiechu, lifting stomatologiczny, implanty, licówki, korony, overlaye, rtg panoramiczne i rtg cefalometryczne.
Medycyna estetyczna zabiegi z zakresu: odchudzanie, kriolipoliza, bezinwazyjna likwidacja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, redukcja zmarszczek,
ultradźwiękowy lifting twarzy, lifting twarzy natychmiastowy rezultat, wodorowe oczyszczanie twarzy, kwas hialuronowy, mezoterapia, leczenie toksyną botulinową.

redukcja zmarszczek Szklarska Poręba

Wróć do spisu treści