Medycyna Estetyczna redukcja zmarszczek Szklarska Poręba - ESTETICO

Przejdź do treści
Zespół
Marta Łapaj
lekarz stomatolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Stomatologii oraz podyplomowe studia w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.
Na bieżąco biorę udział w licznych kursach i szkoleniach praktycznych, co pozwala mi na ciągłe podnoszenie swojej wiedzy i doświadczenia.
Specjalizuję się w nieinwazyjnych metodach korekty, modelowania i biorewitalizacji twarzy. Metody leczenia oraz zabiegi dobieram indywidualnie do każdego pacjenta , aby uzyskać ich najlepszą skuteczność przy zachowaniu najwyższych wymogów bezpieczeństwa.
Elżbieta Pierzynowska
lekarz stomatolog, stomatologia estetyczna

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w 1999 roku. Wieloletni pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni członek międzynarodowych organizacji stomatologicznych i uczestnik licznych konferencji międzynarodowych, miedzy innymi w Australii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.

Specjalizuje się w szeroko pojętej stomatologii estetycznej i nowoczesnej protetyce, tej najbardziej zaawansowanej. W oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, w praktyce swojej przeprowadza skomplikowane rekonstrukcje utraconego zwarcia. Bazując na wieloletnim doświadczeniu własnych jak również na osiągnięciach różnych dziedzin stomatologii, w odzyskaniu pięknego, a przy tym naturalnego uśmiechu, jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. A narzędzi do dyspozycji ma wiele, począwszy od prostego zabiegu wybielania zębów, który to już przynosi spektakularny efekt rozjaśnienia uśmiechu. W przypadku zębów mocno przebarwionych, o trudnych kolorach własnych, ucieka się do licówek porcelanowych, których technika wykonania polega na naklejaniu na powierzchnię zęba cienkich porcelanowych płatków. W ostateczności, w przypadku zębów bardzo zniszczonych, silnie przebarwionych lub martwych, w celu osiągnięcia wysokiego poziomu estetki, wykonuje korony pełnoceramiczne lub korony na bazie tlenku cyrkonu.
Patrycja Pietkiewicz
Technik usług kosmetycznych, kosmetolog, dyplomowany wizażysta

Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z zamiłowania. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, korzystając regularnie z różnego rodzaju kursów i szkoleń. Na bieżąco śledzę innowacje z zakresu kosmetologii. W pracy kładę największy nacisk na profesjonalizm oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta to postawa mojej pracy. Uważam, że pożądany efekt zabiegu można uzyskać przede wszystkim dzięki odpowiedniej diagnozie problemu, dobrym doborze preparatów oraz precyzji.
Jako artystyczna dusza realizuje się nie tylko w zabiegach kosmetycznych, ale również w sztuce wizażu. Dzięki makijażom rodzącym się z pasji, w połączeniu z indywidualną analizą kolorystyczną, jestem w stanie przeprowadzić prawdziwą metamorfozę.
Największą satysfakcją jest w mojej pracy jest dla mnie uśmiech i zadowolenie pacjenta. Ze swojej strony gwarantuję zabiegi o najwyższej skuteczności, wspierane profesjonalnym sprzętem i znakomitymi produktami kosmetycznymi.
kosmetolog Patrycja Pietkiewicz

ESTETICO SZKLARSKA PORĘBA

Stomatologia i medycyna estetyczna ESTETICO w Szklarskiej Porębie.
Stomatologia estetyczna, w tym: rekonstrukcja uśmiechu, lifting stomatologiczny, implanty, licówki, korony, overlaye, rtg panoramiczne i rtg cefalometryczne.
Medycyna estetyczna zabiegi z zakresu: odchudzanie, kriolipoliza, bezinwazyjna likwidacja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, redukcja zmarszczek,
ultradźwiękowy lifting twarzy, lifting twarzy natychmiastowy rezultat, wodorowe oczyszczanie twarzy, kwas hialuronowy, mezoterapia, leczenie toksyną botulinową.

redukcja zmarszczek Szklarska Poręba

Wróć do spisu treści