Zabiegi na twarz, odchudzanie, ortodoncja: Bełchatów, Zelów, Piotrków - Mark-Medic

Przejdź do treści
Zespół
Żaneta Andrychowicz, magister fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz studiów podyplomowych z Terapii Manualnej Tkanek Miękkich. Obecnie na studiach doktoranckich UM w Łodzi na oddziale Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej.  Zajmuję się głownie pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu (po urazach, operacjach ortopedycznych, z zespołami bólowymi) wykorzystując terapię manualną tkanek miękkich, trening funkcjonalny, PNF, Kinesio taping, igłoterapie suchą, terapie narzędziową, kinetic control, terapie Mulligana oraz metode dr Pierca (chiropraktyka).   

Swoją przygodę z fizjoterapią ortopedyczno-sporową rozpoczęłam jako praktykantka w RTS Widzew Łódź S.A. pracowałam między innymi w MUKS Widzew- koszykówka kobiet, Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata MG13, PZKoszem jak fizjoterapeuta Kardy Polski U18 3x3, Basket Aleksandrów Łódzki i SMS Mikołaja Kopernika.  
Fizjoterapia Aleksandrów Łódzki

lek. stom Alicja Kotyńska    

Jestem absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przez większość osób stomatologia nie jest postrzegana jako najprzyjemniejsza dziedzina medycyny, a niektórzy wręcz podchodzą do niej z lękiem. Dlatego w każdym przypadku dążę do tego, by moi pacjenci schodzili z fotela uśmiechnięci i chętnie wracali, nie bojąc się kolejnych wizyt.  

Piękny uśmiech dodaje pewności siebie, dlatego poza kompleksowym leczeniem stomatologicznym rozwijam swoje kompetencje także w kierunku medycyny estetycznej. Serdecznie Państwa zachęcam do umówienia się na wizytę.  
lek.stom. specjalista II stopnia -protetyk Tomasz Rytych
Stomatolog Aleksandrów Łódzki
lek. dent Magdalena Cierpisz

lek. dent Magdalena Cierpisz   

Jestem absolwentką łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukonczyłam w 2010r.  
Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych, jak i praktycznych.
Zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
Aktualnie kładę nacisk na doszkalanie się w dziedzinie ortodoncji.
Przyjmuję dorosłych oraz dzieci.
Marta Łapaj
lekarz stomatolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Stomatologii oraz podyplomowe studia w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.
Na bieżąco biorę udział w licznych kursach i szkoleniach praktycznych, co pozwala mi na ciągłe podnoszenie swojej wiedzy i doświadczenia.
Specjalizuję się w nieinwazyjnych metodach korekty, modelowania i biorewitalizacji twarzy. Metody leczenia oraz zabiegi dobieram indywidualnie do każdego pacjenta , aby uzyskać ich najlepszą skuteczność przy zachowaniu najwyższych wymogów bezpieczeństwa.
Jestem Ewa. Z kliniką jestem związana prawie od 5 lat jako pomoc stomatologiczna.
W tym czasie szkoliłam się w kierunku masażu.

Skończyłam
1)Policealna roczną Szkołę "Żak" w Bełchatowie w specjalności:
-Biomasażysta I ( masaż leczniczy),
-Biomasażysta II (fizjoterapia).
2) Prywatną Policealna Szkołę "Awangarda" W zawodzie technik masażysta
3) Brałam udział w licznych warsztatach organizowanych przez dr n.med. Bogusławę Kowacką
4) Oraz w kursach organizowanych przez mgr fizjoterapii Martę Pokorską takich jak :
-masaż czekolada,
- masaż musem marchewkowym.

Do tej pory najlepiej czuje się w masażach relaksacyjnych i na takie zapraszam chętnych pacjentów.
Wróć do spisu treści