Zespół specjalistów - Mark-Medic Sp. z o.o.

Przejdź do treści
Zespół
Żaneta Andrychowicz, magister fizjoterapii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz studiów podyplomowych z Terapii Manualnej Tkanek Miękkich. Obecnie na studiach doktoranckich UM w Łodzi na oddziale Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej.  Zajmuję się głownie pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu (po urazach, operacjach ortopedycznych, z zespołami bólowymi) wykorzystując terapię manualną tkanek miękkich, trening funkcjonalny, PNF, Kinesio taping, igłoterapie suchą, terapie narzędziową, kinetic control, terapie Mulligana oraz metode dr Pierca (chiropraktyka).   

Swoją przygodę z fizjoterapią ortopedyczno-sporową rozpoczęłam jako praktykantka w RTS Widzew Łódź S.A. pracowałam między innymi w MUKS Widzew- koszykówka kobiet, Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata MG13, PZKoszem jak fizjoterapeuta Kardy Polski U18 3x3, Basket Aleksandrów Łódzki i SMS Mikołaja Kopernika.  
Fizjoterapia Aleksandrów Łódzki

lek. stom Alicja Kotyńska    

Jestem absolwentką Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przez większość osób stomatologia nie jest postrzegana jako najprzyjemniejsza dziedzina medycyny, a niektórzy wręcz podchodzą do niej z lękiem. Dlatego w każdym przypadku dążę do tego, by moi pacjenci schodzili z fotela uśmiechnięci i chętnie wracali, nie bojąc się kolejnych wizyt.  

Piękny uśmiech dodaje pewności siebie, dlatego poza kompleksowym leczeniem stomatologicznym rozwijam swoje kompetencje także w kierunku medycyny estetycznej. Serdecznie Państwa zachęcam do umówienia się na wizytę.  
lek.stom. specjalista II stopnia -protetyk Tomasz Rytych
Stomatolog Aleksandrów Łódzki
lek. dent Magdalena Cierpisz

lek. dent Magdalena Cierpisz   

Jestem absolwentką łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukonczyłam w 2010r.  
Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach teoretycznych, jak i praktycznych.
Zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz protetyką.
Aktualnie kładę nacisk na doszkalanie się w dziedzinie ortodoncji.
Przyjmuję dorosłych oraz dzieci.
Wróć do spisu treści